Автор Тема: Вопрос  (Прочитано 1856 раз)

Ranzaar

• Боец Клуба
  • Hero Member
  • Боев: 13
Вопрос
« : Декабрь 03, 2010, 08:46:53 pm »
http://www.expert.ru/2010/12/2/zakon-tsapka/

Кто, что думает?
Как с этим бороться, и как с этим жить...

...умных много... сильных много... Смелых мало. Вот они, проявляют смелость... (с) Глава клана Минамото, о Бойцовском Клубе.

Актор

• Боец Клуба
  • Full Member
  • Боев: 31
Re: Вопрос
« Ответ #1 : Декабрь 04, 2010, 12:06:52 am »
Я таке прожив у 90-ті. Місто Коломия, звідки я родом на той час було найнебезпечнішим в Україні і займало перше місце по злочинам на душу населення. Навколо нього декілька тюрем, колоній та критих в'язниць. Відрізнялось місто саме анархією. Ніяких "понятий" та авторитетів. На 50 тис. населення кожного дня 2-4 вбиства, 4-6 зґвалтувань, грабіжки, крадіжки та поножовщина. Оскільки я один в місті був патлатий, то кожного дня розборки, "стріли"... Боротись тільки силою, іншого методу вони не розуміють. І ще, я впевнений, таких звірей перевиховати неможливо. В таких ситуаціях я за смертну кару!

Rus

• Боец Клуба
  • Hero Member
  • Боев: 1
  • представитель уличной интеллигенции...
« Ответ #2 : Декабрь 04, 2010, 04:26:13 am »
Я таке прожив у 90-ті. Місто Коломия, звідки я родом на той час було найнебезпечнішим в Україні і займало перше місце по злочинам на душу населення. Навколо нього декілька тюрем, колоній та критих в'язниць. Відрізнялось місто саме анархією. Ніяких "понятий" та авторитетів. На 50 тис. населення кожного дня 2-4 вбиства, 4-6 зґвалтувань, грабіжки, крадіжки та поножовщина. Оскільки я один в місті був патлатий, то кожного дня розборки, "стріли"... Боротись тільки силою, іншого методу вони не розуміють. І ще, я впевнений, таких звірей перевиховати неможливо. В таких ситуаціях я за смертну кару!
"найнебезпечнiшим",только после Кривого Рога наверно :)
Ты не всегда побеждаешь.Но каждый раз,когда ты проигрываешь,ты становишься лучше.

Актор

• Боец Клуба
  • Full Member
  • Боев: 31
« Ответ #3 : Декабрь 04, 2010, 09:45:49 am »
Погоджуюсь. В Кривому Розі тоді було ще страшніше. Але у нас на душу населення. І це офіційна статистика МВС на той час.